Kas mēs esam?

Savu dižo dibinātājvizionāru Janga un Hangrija iedvesmoti, mēs patiesi ticam kvalitatīvu ideju sprādzienekvivalentajam spēkam. Jo vienīgais veids, kā šodien tikt pamanītam ir – pielietot vienkāršus, taču izcilus un precīzus risinājumus. Stratēģiski. Taktiski. Dažreiz – netaktiski. Reklāmas aģentūra? Nē. Mēs drīzāk esam ideju štābs. Un misija ir vienkārša. Radīt labāko, paplašināt iespējamā robežas. Klientam, produktam, mums. 

Ko varam piedāvāt?

Oriģinālas idejas, risinājumus tam, kā efektīvi komunicēt ar pasauli. Spilgtas reklāmas kampaņas, grafiskais un negrafiskais dizains, interaktīvas lietas tīmeklī, video un 3D animācijas – mūsdienās tas var būt jebkas. Katrs klients un uzdevums ir unikāls, tāpēc lai saprastu, kāds komunikācijas virziens un risinājumi būtu atbilstošākie tieši jums, vislabāk būtu, satiekoties uz tasi tējas. Vai viskija. 

 

Kāpēc ir vērts strādāt ar mums?

Mūsu galvenais trumpis – pārliecība, ka interesantu, jēgpilnu un efektīvu risinājumu ir iespējams (un nepieciešams!) atrast jebkuram, arī vissīkākajam, uzdevumam. Mēs būsim nomodā tik ilgi, kamēr nebūs atskanējis klikšķis, kas signalizē par īstās idejas ierašanos. Un jā  – mēs neesam un nekad nebūsim liela fabrika. Līdz ar ko spējam piedāvāt ne tikai rezultātus, bet arī cilvēcisku, personisku attieksmi un klientu servisu.

 

Sazinamies!

Mēs labprāt uzzinātu jūsu viedokli par mums un mūsu paveikto. Vai varbūt jūs vēlaties uzzināt, kā mēs varam būt noderīgi jūsu projektam? Droši sūtiet ziņu uz info@yh.lv

Birojs

Kr. Barona iela 21a, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālr.: +371 26446686
Fakss: +371 67224659